– Aseară m-am îmbătat crunt

- Aseară m-am îmbătat crunt

Câţiva prieteni, fotografi amatori, într-un bar.
Zice unul:
– Aseară m-am îmbătat crunt, nici nu mai ştiu cum am ajuns acasă cu două tipe superbe. Cum şi ele erau ameţite, am început să le fac poze “deocheate” cu noul meu aparat.
Toţi ceilalţi într-un glas:
– Ţi-ai luat aparat? Câţi megapixeli are?

Mai multe din Bancuri amuzante