– Bulă, de ce îmi furi plicurile din cutia poștală?

– Bulă, de ce îmi furi plicurile din cutia poștală?

– Bulă, de ce îmi furi plicurile din cutia poștală?
– Dar nu le fur, vecine! Sunt facturi, le iau și ți le plătesc.
– De ce, Bulă?
– Pentru că așa m-am înțeles cu nevastă-ta!

Mai multe din Bancuri cu Bulă