Bulă şi Bubulina plângeau pe peronul gării

Bulă şi Bubulina plângeau pe peronul gării

Bulă şi Bubulina plângeau pe peronul gării. Bulă pleca în delegaţie, ea la părinţi, în sat.

Mare le-a fost mirarea când, după 2 zile, s-au întâlnit pe litoral, la greci.

Mai multe din Bancuri cu Bulă